Blog > PaySafecard kasiinod

Paysafecard

Wertkarten AG poolt Paysafecard.com on Viinipõhine ettevõte. See on seotud filiaalide Londonis, Viinis ja Düsseldorfis. See on eelnevalt alternatiivis makstud online-maksesüsteemi peamine tarnija. See asutati 2000. aasta aprillis. Paysafecard.com Enamusosalised “Wertkarten AG on Androschi reserveeritud alus ja Dörflflingeri reserveeritud alus. Bank of BAWAG avaldab ja haldab PaySafecard’i Austrias õigusliku valuutana. Bawag P.S.k oli alates 2000. aastast PaySafecardi strateegiline partner. See on avaldatud Saksamaa Commerzbank AG-s. See on üks Saksamaa – ja Euroopa – peamine erasektor kogub 2005. aastal müüdud kaartide arv on läbinud miljoni arvu. Teenus on nüüd saadaval 5 riigis ja 3 valuutat. Paysafecard saab kasutada kiirete ja raskuste maksete tegemiseks Interneti kaudu ilma krediitkaardi numbri või Personal-kliendi detailide vajaduseta PaySafecardiga nextMakse saab teha lisaks Webshops 2000, mis on PaySafecard.com liikmed. Online kauplused hõlmavad kauplusi, mis müüvad pileteid, raamatuid, helinaid, mänge ja palju muud.

PaySafe on teretulnud, eriti panustada & loterii, mänge ja muusika laadida kohti makstes oma Paysafe kaardiga on väga lihtne. See on protsess kolmes lihtsas etapis. Esimene punkt on osta PaySafe Card. PaySafe kaarte saab osta väärtused £ 10, £ 25, £ 50 ja £ 75. Kaarti saab osta üle 50.000 jaemüügipunkti Euroopas. PaySafe kaarte saab osta paljudest tubakapoodidest, teenindusjaamadest, elektroonilisest mälu ja valitud Interneti-kohvikute hulgast. PaySafe Merchant’i leidmiseks kasutage online-otsingut.

Asjade lihtsustamiseks saavad liikmed osta ka Paysafe-kaarte võrgus. PaySafe kaarte saab online kaudu Wertkartenverkauf, Sysport ja PSC24 liige. Kaarti saab osta võrgus otsese võla, ülekanded (ülekanded või pangaülekande päritolu ja Abroot) väljakuulutamise kaardid. Pakub PIN-koodi. See PIN-kood annab kõik olulise teabe, mis on Interneti-tehingu võti.

Kuni kümme PaySafe kaarti saab ühendada kogu individuaalse tehingu. Kui kogusumma, mida klient peab maksma ületab koguse ühes Paysafe Card, võib maksta kaardiga rohkem kui 1 Paysafe koostada kogu summa. Peale selle, kui palgasumma on väiksem kui PayAfe-kaardi väärtus, säilitab kaart tulevaste tehingute tasakaalu. Järgmises punktis on Webshopi maksevalikutele “Paysafecard”. Nüüd sisestage 16-kohaline PIN-koodi kood. Makse tehakse. Seda sama meetodit kasutatakse online-kasiinotehingu jaoks PaySafe Card’i abil.

Suurema ohutuse suurendamiseks saab klient valida parool Paysafecardi parooli. PAYSAFECARDi esimese kolme aasta jooksul ei ole kulusid laaditud. Alles pärast seda on koormatud halduskulud 2 eurot kuus.

Illustrator Artist muralist spinning bird kick